درباره لوکسو هوم

مجموعه لوکسوهوم در سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه محصوالت چوبی آغاز نمود و سپس کمتراز یک دهه تالش در کنار تولیدات با کیفیت داخلی در سال 1393 شروع به واردات از کشور های همسایه و اروپایی از جمله ترکیه و ایتالیا نمود تا در سال 1397 با هدف ایجاد خط تولید کامال داخلی با استانداردهای اروپا مفتخر به تولید تمام محصوالت به روز اروپایی در کشور عزیزمان گردید تا در صنعت مبلمان با بهره گیری از کادری مجرب و مطالعات کارشناسی دقیق در شاخه های مرتبط نسبت به ارائه محصوالت همگام با پیشرفت های روز دنیا قدم بردارد، بر همین اساس نام لوکسوهوم در برگیرنده محصوالت و تولیداتی شایسته منازل مجلل و لوکس خریداران هدف این مجموعه بوده باشد .
مجموعه لوکسوهوم با در نظرگرفتن نیاز خریداران محترم و تجربه در امر صنایع چوب و با توجه به حمایت از تولید ملی و نیروی انسانی داخلی و همچنین با استفاده از مرغوب ترین متلایر خارجی اقدام به تولید محصوالت داخلی کرده است.
لذا سعی داریم با ارائه برترین فناوری و امکانات و متنوع ترین محصوالت روز اروپا و همچنین با طراحی مدرن که در شان و سلیقه شما خریداران محترم باشد شما را درداشتن خانه ای شگفت انگیز همراهی کنیم.
این مجموعه با کادری مجرب و بهره گیری از طراحان مطرح کشور سعی بر آن داشته تا تجلی هنر معماری را در پروژه های ساختمانی، هتلی، اداری و غیره را به تصویر کشیده و افتخار همراهی از مرحله طراحی تا اجرا و فینیشینگ پروژه های شما کار فرمایان گرامی داشته باشد.
در دکوراسیون داخلی خانه، مکانی برای آرامش و آسایش، دقت و توجه به بار روانی مبلمان و چیدمان آن اثر مهمی بر احساس راحتی انسان و حضور آن در مکان خواهد گذاشت. مبلمان می تواند به شما حس راحتی بدهد یا برعکس وادارتان کنند تا رسمی و خشک رفتار کنید. بررسی و تحلیل این موضوع که مبلمان چه نیازی را قرار است در دکوراسیون خانه برطرف کند، همیشه از چالش های طراحان دکوراسیون بوده و با توجه به آن، از طرح و رنگ های گوناگون مبلمان در محیط های مختلف استفاده می شود. مبلمان فضای زیادی از خانه را به خود اختصاص خواهد داد و اولین چیزی است که به محض ورود به هر خانه مورد توجه قرار خواهد گرفت. در کنار انتخاب مبلمان، چیدمان آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. چیدمان مبل در بیشتر مواقع با توجه به نظر طراح داخلی به عنوان نقطه عطفی در خانه به حساب می آید.

فهرست